DLA KOGO I PO CO GORSET?
FORMULARZ ZWROTU

Jak zadbać o brzuch i o talię? Na pewno NIE TAK jak na tych obrazkach !!! Elastyczna bielizna opinająca jest sztuczna, mało skuteczna z ograniczoną bardzo regulacją przez co powstaje t Efekt "szynka w gumce" Unikajmy takich efektów jak na tych 2 zdjęciach.

Foto: elastyczna bielizna modelująca

STOP !!! NIE TAK

  

ZOBACZ TO!  

   

Gorsetowanie ( trenig talii)  to nie jest jakieś tam ściskanie brzucha, to  praca nad lepsza sylwetką a przy okazji świetna zabawa bo efekt wymodelowanej sylwetki widzisz natychmiast po założeniu gorsetu. To daje wielkiego kopa do zdecydowanego działania. Wreszcie widzisz, że możliwe jest wyglądać inaczej, odblokowujesz głowę, czujesz, że masz nad tym kontrolę, to Cię nakręca, naturalnie zaczynasz dążyć do upragnionego celu, aby  tak wyglądać bez gorsetu

 na 100 klientów tylko 4 zwraca towarzadowolenie 96%

Stosujemy przewiewne tkaniny i 100% naturalną bawełnę, regulacja od 4 do 15 cm, szyjemy 13 rozmiarów od 60 do 130 cm w talii. Ta kolekcja powstała z potrzeby Kobiet. Przez 5 lat każdego dnia robiliśmy przymiarki gotowych gorsetów znanej amerykańskiej marki. Przychodziły klientki w różnym wieku i różnych rozmiarów. Poznawałyśmy ich potrzeby, bolączki. Zbierałyśmy wszystkie te informacje, zapisywałyśmy każdą sugestię z mierzonego modelu gorsetu, powstawały rysunki. Jak wiesz rynek zalany jest tonami chińskiej sztucznej rozciągliwej bielizny obciskającej ( majtki, pasy, kamizelki, pseudo gorsety) które są sztuczne i mało skuteczne. O tym właśnie opowiadały Klientki jak to w ich szafach zlegają takie "wynalazki" i tak z potrzeby rynku powstaje innowacyjna kolekcja- funkcjonalnych gorsetów redukujących przystosowanych do codziennego noszenia oraz do tzw. treningu talii. Znaleźliśmy odpowiedni park maszynowy, rynek dobrych tkanin oraz 2 konstruktorów gorsetów z 15 letnim doświadczeniem i ruszyło.  Skupiamy się  na sprzedaży internetowej bo takich gorsetów redukujących nigdzie nie znajdziesz sklepach stacjonarnych. I BooooM  dziś dosłownie nie nadążamy z produkcją. Jak to kiedyś powiedziała zadowolona, powracająca z córką Klientka cyt; " Polska was potrzebowała" .To był najpiękniejszy komplement i wyraz zadowolenia. Trafiają do nas czasem nawet 3 pokolenia: mama, córka i babcia, albo pół rodziny przed weselem> gorset pierwsza kupi Pani Ciocia, a potem lawinowo kolejne Panie; świadkowa, teściową, siostra i matka....

Tu prezentujemy tylko mały wycinek naszej codziennej kolekcji.

CAŁA BAWEŁNIANA KOLEKCJA TUTAJ:  GORSETY REDUKUJĄCE BAWEŁNIANE

 

 

CAŁA SIATECZKOWA KOLEKCJA TUTAJ: 

Nie musisz ściskać gorsetu bardzo mocno jeśli nie lubisz. Chcesz czuć dół brzucha bardziej zebrany, a górę nosić luźniej -masz taką możliwość regulacji. Ty decydujesz o sile ucisku na każdej wysokości gorsetu.  Wystarczy, aby gorset  przylegał zdecydowanie do ciała, a  jego konstrukcja wygładzi boczki i fałdki. Tu nie chodzi o radykalne ściskanie jakby się mogło wydawać. Gorset jest usztywniony fiszbinami spiralnymi które pracują do tyłu i do przodu ale nigdy się nie wybrzuszają, nie odstają- bez obawy. Samo założenie gorsetu daje już bardzo fajny efekt wygładzenia fałdek i boczków* nawet w pozycji siedzącej. Dodatkowa zaleta gorset zawsze skoryguje też postawę. Cenią to sobie szczególnie osoby w pracy za biurkiem i mamy zmęczone noszeniem dzieci.

BZDURY O GORSETACH W INTERNETACH

co to jest prawdziwy sznurowany gorset, a elastyczny niesznurowany shaper 

 • Zweryfikujemy krok po kroku fakty i mity o gorsetach wyszczuplających
 • Wyjaśniamy co to jest trening talii z gorsetem, jakie daje efekty i jak się to robi
 • Pokazujemy zasadnicza różnicę pomiędzy elastycznymi pseudo gorsetami  ( tzn. sztuczne elastyczne pasy ściskające  zapinane na drobne haftki) , a prawdziwym sznurowanym, oddychającym gorsetem przystosowanym do regularnego noszenia
 • Zweryfikujemy krok po kroku

Zacznijmy od tego: Gdy trafia sdo naszego sklepu po raz pierwszy to rodzą się w głowie pytania:

Po co kupuje się gorsety?  Jakie można osiągnąć efekt  tzw. „ przed i po” ? To musi być uciążliwe, Czy gorsetowanie naprawdę może działa?

Ogólna odpowiedź brzmi: tak – gorsetowanie działa i może zapewnić świetne rezultaty, efekt zależy jedynie od  determinacji osoby trenującej, Twoich naturalnych warunków i chęci zmiany. Im większa systematyczność tym szybszy i lepszy efekt.

Od czego zacząć? Dobrze jest wyznaczyć cele dotyczące zmiany.

Większość kobiet nosi gorset, aby:

 • Osiągnąć kształty jakie miały przed porodem
 • Zmniejsz ilość tkanki tłuszczowej wokół brzucha
 • Zyskać lepszy kształt sylwetki, wymodelować krągłości, podkreślić kobiece biodra, zmniejszyć obwód talii  (osiągać zmiany w kierunku  figury klepsydry)
 • Wyprostować sylwetkę - kontrolować postawę
 • Uzyskać większy komfort dla przemęczonych lub pracą za biurkiem lub noszeniem dzieci pleców
 • Jak również aby osiągnąć zmianę w wielu innych osobistych celach

Podczas pierwszej przymiarki Panie zwykle są bardzo zaskoczone pierwszymi odczuciami, najczęściej słyszy się że "to ściskanie  jest nawet przyjemne". Pewnie trudno w to uwierzyć, gdy czyta się taki tekst, jeśli nigdy wcześniej nie przymierzało się  prawdziwego nieeelastycznego gorsetu, jednak gdy prowadziliśmy showroom  to było najczęściej słyszane  stwierdzenie przy przymiarce. Nasza psychika działa tak, że lubimy mieć wpływ na ciało, mieć możliwość kontrolowania go na żądanie.  Po założeniu gorsetu widzimy  korzystnie odmienioną zredukowaną sylwetkę, wyprostowaną postawę. To połącznie powoduje, że nasza głowa jest zadowolona, czujemy się dobrze i pewniejsze siebie. Zakładając gorset automatycznie nosimy się wyprostowane z wyżej podniesionym podbródkiem ( poruszamy się podobnie jak w butach na obcasie) - z taką enigmatyczną pewnością siebie, nasze otoczenie zaczyna nas lepiej postrzegać..

Nie należy kojarzyć gorsetu z radykalnym ściskaniem i dyskomfortem to największy MIT , skojarzenia biorą się z historii i filmów tylko ze tamte gorsety nie maja nic wspólnego z tymi nowoczesnymi konstrukcjami. Fiszbiny szycie ,wszystko wygląda zupełnie inaczej. Nie każdy musi trenować talię, możesz chcieć tylko czasem poprawić sobie nastrój i wymodelować na wyjście sylwetkę.  Nie ściskasz gorsetu  mocno jeśli nie  nie lubisz.  Wystarczy, aby gorset zdecydowanie przylegał do ciała, a już jego konstrukcja wykona zadanie wygładzenia boczków i fałdek oraz wyprostuje sylwetkę. Samo to daje to bardzo fajny efektszczególnie w pozycji siedzącej 

 Od Twojej systematyczności zależeć będzie jak szybko zobaczysz zmiany czy po 4-6 tygodniach, czy później

   

Elastyczna bielizną ściskająca, a gorset redukujący

Gorset: nieelastyczna mocna tkanina o określonej gęstości i splocie skutecznie i zdecydowanie ciągnie talię, spłaszcza brzuch i wygładza boczki- właśnie dzięki braku elastyczności dobrze się to wszystko napina, a całość podtrzymują mocne stalowe fiszbiny spiralne- taka swoista "klatka" gorsetu zapobiega tworzeniu się fałdek. Takie fiszbiny wyginają się w pożądanym kierunku dla lepszego komfortu. Wszystkie komponenty gorsetu muszą być mocne i trwałe, nic nie może się wyciągać pod ciężarem i ciepłem ciała.

Elastyczna bielizna modelująca jest mniej skuteczna bo jest elastyczna i podczas noszenia wszystko zaczyna się wyciągać , często jest zbyt cienka, podporą bywają jedynie cienkie fiszbiny akrylowe czyli takie patyczki które łatwo się łamią. Elastyczna materiały pod wpływem napręrzeń robią się powyciągane, wszystko zaczyna się podwijać, rolować odstawać, opadać. Cienka elastyczna bielizna nie ma mocy a pod wpływem ciepła ciała traci ją jeszcze bardziej

Talia osy: Wiele osób, które robiły gorsetowanie twierdzą że udało się nie tylko schudnąć, ale także widocznie wyrzeźbić talię w zaledwie kilka tygodni. Niektórzy twierdzą, że udało się uzyskać te wyniki bez robienia niczego dodatkowego, chociaż inni zalecają podjęcie dodatkowych działań w celu uzyskania lepszych wyników (dodali kilka prostych ćwiczeń na talię).

Pierwsze efekty powinny być widoczne w ciągu pierwszych kilku tygodni – większość użytkowników twierdzi, że do końca miesiąca można zrzucić 4-6 cm. Nie zapominajmy ze tak naprawdę optycznie  to efekt wymodelowanej sylwetki będzie widoczny od pierwszego dnia rozpoczęcia treningu, a wszystko dlatego, że w gorsecie sylwetka jest natychmiast wymodelowana ( podkreślona talia, wygładzone ,boczki spłaszczony brzuch).  Naturalna sylwetka zmienia się na przestrzeni kolejnych tygodni. Nosząc gorset możesz wyglądać o jeden, dwa  rozmiary mniej  niż zwykle. Fizycznie możliwości redukcji jest nawet  jeszcze większa,  ale tego absolutnie nie rekomendujemy bo nie wygląda się wtedy naturalnie i takie praktyki są dobre tylko na krótka metę np. ewentualnie do zdjęcia. 

    

 

Oto kilka wskazówek, jak zmaksymalizować trening talii w gorsecie:

 • Zrób zdjęcia swoich postępów: treningu talii i utraty wagi

Robienie zdjęć swojej sylwetki przed i po to coś więcej  niż przygotowanie dokumentacji aby na koniec móc pochwalić się ostatecznymi osiągnięciami. Okresowe oglądanie  postępów w odchudzaniu i pomaga trzymać się treningu. Gdy zobaczysz  jakie postępy zrobiłaś, co się zmieniło  zyskasz motywację do kontynuowania.

Zdjęcia najlepiej robić rano, kiedy żołądek nie jest pełny ani wzdęty. Można pominąć robienie zdjęć  w okolicy okresu lub w jego trakcie, bo gdy brzuch jesteś wzdęty, nawet jeśli osiągnąłeś już świetne wyniki,  nie zobaczysz ich w pełnej krasie.

 • Systematyczność – ważne o ile nie najważniejsze - Noś regularnie swój gorset

Stałość i konsekwencja powinny pomóc Ci znacznie szybciej osiągnąć pożądane wyniki. Mając to na uwadze, powinnaś wyznaczyć  zbudować swój idealny czas. Na początku będziesz nosić swój gorset przez około 1-2 godziny dziennie. Następnie możesz stopniowo zwiększać czas trwania. Bardzo ważne aby trening zacząć na spokojnie, stopniowo. Na początku sezonujemy gorset i przyzwyczajamy ciało  w obrębie narządów wewnętrznych, klatki piersiowej i mięśni i kręgosłupa, w przeciwieństwie do gorseciarstwa. Gorset na początek zakładasz ciasno, masz czuć jak zdecydowanie przylega do ciała ale absolutnie nie noś go ściśniętego o 10 cm.  Poziom ucisku należy stopniować, nasilać co kilka dni.  Automatycznie nasuwa się zapewne pytanie – skąd będę widziałam po jakim czasie ma ściskać gorset mocniej ? Wystarczy słuchać swojego ciała, kontroluj indywidualne odczucia, intuicyjnie będziesz czuła że jesteś już gotowa na więcej.

      

W dobrej jakości gorsecie  przystosowanym  do regularnego noszenia nie masz prawa czuć bólu. Na początku gorsetu  nie należy nosić zbyt długo. Doświadczone osoby też nie powinni nosić go dłużej nić  7- 8 godzin.

Ważne aby nosić gorset regularnie, niech to będzie  przynajmniej jakiś krótki czas ale należy to robić o ile to możliwe każdego dnia, wtedy talia będzie miała szansę „zapamiętać” pożądany kształt.  Oczywiście że nic się nie stanie jeśli opuścisz jeden dzień np. dzień miesiączki ale systematyczność odgrywa tu  kluczową rolę.

Sznurowanie należy koniecznie dopasowywać do swoje sylwetki. Jeśli czujesz gdzieś nieprzyjemny ucisk np. na żebrach, albo  co gorsza masz psychiczne wrażenie, że brakuje tchu  to oznaka że zdecydowanie przegięłaś i jesteś zbyt mocno zasznurowana, aby to zmienić wystarczy popuścić trochę sznurowanie na samej górze.  Pobaw się sznurowaniem popuść  przy górnej krawędzi. Nie bez powodu gorset wiąże się na środku pleców, dzięki temu można gorset wiązać  mocniej w dolnych partiach czyli poniżej linii talii, a luźniej powyżej linii talii. Brzzuch możemy ściskać mocniej niż dolne żebra.

Przy pierwszym założeniu gorsetu może być trochę zagubiona, automatycznie zwykle chcemy zobaczyć swoja sylwetkę wyszczuploną o 10-12 cm i rzucam się na  radykalnie wymodelowanie sylwetki, ciągniemy gorset do braku tchu.   Jednak takie skrajne ściskanie nie ma nic wspólnego z treningiem  talii z udziałem gorsetu .   Trening to proces złożony,  gdzie wszystko dzieje się stopniowo i gdzie gorset nie ma sprawdzać żadnego dyskomfortu. Ciało trzeba przyzwyczaić, stopniować ucisk.

       

MITY:

Mity na temat współczesnych  gorsetów mnożą się w Internecie  jak grzyby po deszczu. Głupoty są bezmyślnie powielane w tonie  eksperckim. Zachęcamy aby zwrócić  uwagę  kto się wypowiada i jakie ma podstawy tej wiedzy, przygotowanie do głoszenia tych treści.  

Najczęściej osoby komentujące, głoszą ostrzeżenia np. o przesuwaniu się organów,o osłabianiu kręgosłupa ,o problemach z oddychaniem albo o zaniku mięśni. Ktoś kto pisze lub powiela takie informacje na pewno nie miał prawdziwego gorsetu w ręku, swoja wiedzę opiera jedynie na wyobraźni i filmach historycznych.

Często pytacie czy można spać w gorsecie otóż noszenie gorsetu  na noc albo co więcej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, może doprowadzić do  skutków ubocznych, takich jak refluks żołądkowy.

Wystarczy jednak że odpowiednio zaplanujesz swoje  kilkugodzinne sesje, będziesz słuchać swojego ciała i stopniować ucisk to uzyskasz pożądany rozmiar i kształt talii bez szkody na ciele. Noszenie gorsetu w nocy jest wykonalne, ale może być niewygodne. Noc to czas kiedy w ciele zachodzą najwięcej procesów  regeneracyjnych, nie przeszkadzaj. Ponadto jeśli chcesz schudnąć i pracować nad swoją sylwetką jakoś snu ma ogromem znaczenie.

Rozpoczynając swoją przygodę z gorsetowaniem musisz zwrócić uwagę na rozmiar i długość. Nie kupuj zbyt małego gorsetu, trudno będzie go zakładać, będziesz się irytować przy każdym zakładaniu, starci też na komforcie. Mniejszy gorset na pewno nie przyniesie lepszych rezultatów a prawdopodobne jest że osłabi Twoją motywację. Musisz upewnić się, że model, który kupiłaś możesz z łatwością nosić przez kilka godzin.

Należy zrobić jedynie 2 proste pomiary: ustalić jaka długość potrzebujesz i zmierzyć obwód talii.

    

ZŁOTA  PORADA!!!!

LEPIEJ KUPIĆ DELIKATNIE ZBYT KRÓTKI GORSET - NIŻ DELIKATNIE ZA DŁUGI. ZAPAMIETAJCIE TĘ ZASADĘ KONIECZNIE- IM KRÓTSZY GORSET TYM WYGODNIEJ, IM WYGODNIEJ TYM LEPSZY TRENING, IM LEPSZY TRENING TYM LEPSZY EFEKT, IM LEPSZY EFEKT TYM SZCZĘŚLIWSZA TY ! :)

jeśli zabraknie 1 cm to można nosić gorset odrobinkę niżej - za to zbyt długi gorset może okazać się niewygodny w pozycji siedzącej szczególnie na niższych krzesłach albo w samochodzie gdzie pupa jest często niżej posadzona.

 dwie pieczenie na jednym ogniu.

Nosząc gorset otrzymujesz efekt wymodelowanej  sylwetki, wygładzonych boczków , spłaszczonego brzucha  natychmiast po założeniu, sprawia że wyglądasz lepie i czujesz się lepiej, a  jednocześnie zmienić się będzie Twoja naturalna sylwetka w aspekcie długoterminowym. Możesz zapalanować noszenie gorsetu  podczas prac domowych lub zabierania psa na spacer. Zaczynasz nosić gorset przez godzinę , potem dwie , trzy. Jeśli  masz pracę siedząca to zakładaj gorset w pracy, zanim wrócisz do domu będzie miała już zaliczony trening , a przy okazji prawdopbnie twój kręgosłup będzie Ci wdzięczny- podkreślam to gdyż  regularnie sporo naszych Klientek  informują nas o tym jak bardzo gorset pomaga im na bóle lędźwiowe. O uldze w bólu pleców piszą też nie mniej mamy małych dzieci

    

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać gorsetowaniei,  rozważ też przejście na dietę. Większość osób, które noszą nasze gorsety i osiągają spektakularne wyniki twierdzą że dzięki włączeniu diety osiągają rezultaty znacznie szybciej. 

Idealnie jest  unikać przetworzonej żywności, cukru, alkoholu, nabiału i glutenu. Te pokarmy nie tylko mają tendencję do odkładania się w okolicy środkowej ciała, mogą powodować refluks żołądkowy, wzdęcia – zadbaj aby tego unikać  gdy nosisz gorset. Gdy nosisz gorset, możesz dodać do swojego organizmu posiłki bogate w witaminę A. Pomoże to w trawieniu i zapobiegnie większości problemów żołądkowo-jelitowych (takich jak wzdęcia i gazy). Witamina C pomaga skórze zachować dobrą kondycję. Pokarmy bogate w błonnik rozpuszczalny (tj. płatki owsiane, jabłka, orzechy, jagody i fasola) są również zalecane podczas treningu talii. Poprawią one trawienie, pozwalając zrzucić zbędne kilogramy. Postaraj się , aby posiłki były częstsze. Z gorsetem to będzie nawet prostsze, gdyż będzie ci przypominał o wyznaczonych celach.  Jedząc  mało a często, ograniczasz apetyt.

    

 • Chcesz rozpocząć gorsetowanie  znajdź sobie koleżankę/ przyjaciółkę która rozpocznie trening razem z Tobą, będziecie się  wspierać, będziecie się wymieniać doświadczeniami , łatwiej jest wspólnie osiągać cele. Badania  wykazują, że w grupie  motywacja rośnie i dłużej się utrzymuje. Razem  nie odpuścicie , tym razem uda się osiągnąć  cel i zmienić to czego nie lubicie w sylwetce,  bawcie się swoimi gorsetami, potraktujcie to wszystko z uśmiechem z pozytywnym nastawieniem jako przygodę, na luzie, a my czekamy  na Twoje zdjęcia  efektów . Dzielcie się z nami osiągnięciami i  ślijcie focie na biuro@gorsety-pl.pl


 

 • Elastyczne pseudo gorset bez sznurowania nie ma możliwości regulacji ucisku np. nie możesz popuścić sobie sznurowania na plecach w górnej części gorsetu co powoduje, że skóra wychodzi nad taki pseudo gorset robiąc czasem naprawdę dużą fałdę. (zdjęcia poniżej) 
 • W prawdziwym sznurowanym nieelastycznym gorsecie z konstrukcją opartą na stalowych fiszbinach spiralnych możesz popuszczać gorset na górze i wtedy skóra  schowa się pod gorset. Możesz bawić się sznurowaniem, co daje możliwość dopasowania gorsetu do sylwetki.

 

  

 

 • taki pseudo gorset bez sznurowania nie ma wystarczającej liczby odpowiednich stalowych spiralnych fiszbin przez co nie spłaszcza i nie wygładza

 

 

w gorsecie redukującym sylwetka jest zawsze wymodelowana, nawet gdy siadasz na całej długości gorsetu nie robią się fałdki

    

 

    

 

  

 

Klikając przycisk gorsety pod biust zobaczysz całą naszą kolekcję prawdziwych sznurowanych nieelastycznych gorsetów,  które dają lepsze efekty i większe możliwości dopasowania do sylwetki, niż pseudo d elastyczne gorsety bez sznurowania

w dobrym sznurowanym gorsecie  nie będziesz  czuć się jak "szynka w gumce"

z najpopularniejszych modeli oferujemy aż 12 rozmiarów - także dla osób z talia powyżej 120 cm, szyjemy też bardzo małe rozmiary dla bardzo szczupłych kobiet , taki mały gorset pomaga wydobyć kobiece biodra, podkreślić pupę i talię

Klikając przycisk poniżej zobaczysz gorsety szyte tylko z bawełny - to  idealne modele dla osób które chcą nosić gorset raczej zawsze tylko pod ubranie ( 3 kolory: biały, czarny, beżowy, 4 długości ) oraz bardzo wiele innych wzorów skrojonych z pięknych tkanin - będziesz je łączyć z ulubionymi ubraniami, stare znudzone  ubrania znów staną się modne 

DODATEK SPECJALNY!

każdy gorset z naszej kolekcji ma wszyte 6 zaczepów do podwiązek, połącz gorset  z piękna koronkową bielizną, pończochami a w Twojej sypialni może zdarzyć się istna "MAGIA" :)  - badania wykazały, że 97% mężczyzn deklaruje, że bardzo lubi oglądać kobiety w gorsetach.

KLIKNIJ PRZYCISK PONIŻEJ

Masz pytania dzwoń  600726424 – tylko nie w środku nocy  :)

Jeśli podoba się Tobie nasza kolekcja, to co robimy zostaw proszę opinie w GOOGLE 

Każdy wpis będzie miał znaczenie dla przyszłych klientek -zbudujemy pierwszą w Polsce prawdziwą społeczność Gorsetmaniaków

Na naszym Facebooku GORSETY-PL czeka na Ciebie gorsetowa foto uczta, w galerii znajdziesz  ponad 2000 gorsetowych fotek

Nie zlecamy pisania tekstów zawodowcom copywriterom, gorsety to wyjątkowo specyficzny i trudny temat, trzeba być prawdziwym i mieć wiedze praktyczną,  dlatego proszę jeśli znajdziecie w tekstach jakieś błędy, literówki itp. dajcie znać, wesprzyjcie, nie hejtujcie biuro@gorsety-pl.pl

Twórzmy społeczność- gorsetową rodzinkę- Zapraszamy  na nasz profil  FB- obserwuje nas już ponad 70 tysięcy - znajdziesz tam około 1000 gorsetowych fotek Kliknij 

 

 
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium