GORSET PO CIĄŻY

Trening talii po ciąży

Wiele kobiet ma trudności z powrotem do dawnej figury sprzed ciąży. Jedną ze skutecznych metod jest regularne stosowanie podbiustowych gorsetów wyszczuplających, które odpowiednio modelują sylwetkę i przynoszą trwałe rezultaty. Odciążają zmęczony kręgosłup, pomagają przy rozszczepionych mięśniach oraz diastasis, czyli separacji mięśnia prostego brzucha po ciąży. Gorset to sprawdzone tradycyjne wsparcie w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Zauważalne efekty oraz piękny wygląd sprawiają, że na to rozwiązanie zdobywa się coraz więcej zwolenniczek.

Gorsety wyszczuplające już od lat są znane i cenione, nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z ich dobroczynnego wpływu na nasze ciała. Od co najmniej kilku stuleci kobiety na całym świecie stosują ucisk po ciąży. Dziś dawne chusty, pasy czy sztywne konstrukcje zostały zastąpione wygodnymi i efektywnymi gorsetami pod biust. Figura klepsydry to nie jedyny atut ich noszenia – stanowią również doskonały trening talii (waist training) i jej wyszczuplenie. 

Do osiągnięcia spektakularnych efektów potrzeba jednak wytrwałości i czasu. Eksperci zaznaczają, że gorset do treningu talii należy nosić przynajmniej 4 godziny dziennie i stosować w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami oraz zdrowo zbilansowaną dietą. Tylko wtedy też trening talii w gorsecie przynosi trwałe rezultaty.

Przy wyborze modelu istotne jest, aby wybierać gorsety od rzetelnych, znających się na swym fachu producentów – nasz sklep oferuje nie tylko te estetycznie wykonane, ale przede wszystkim wysokiej jakości, gwarantujące komfort noszenia (nie może się zwijać, przesuwać, odstawać, rolować).

 

Tight lacing doceniany jest przez kobiety od wieków, jednak gorsety wyszczuplające i gorsety modelujące nigdy nie były tak starannie dopracowane jak w dzisiejszych czasach. Jakość treningu talii w gorsecie zależy od wielu czynników, ale przede wszystkim od długości jego noszenia, regularności i jego prawidłowego dopasowania.

Według opinii, które otrzymujemy od naszych klientek gorsety na zamek mogą być wygodniejszym i praktyczniejszym rozwiązaniem dla mam, dlatego zachęcamy do rozważenia tej opcji przy wyborze idealnego gorsetu. Zamki przystosowane są do dużych napięć i wzmocnione fiszbinami spiralnymi po bokach.do góry
Sklep internetowy Shoper.pl