GORSETY-PL OPINIE I RECENZJE
FORMULARZ ZWROTU

Opinie o sklepie Gorsety-PL

Koseatra - jest afera

szukającym porad w zakupie gorsetu  należy się smutna prawda o zamieszczonych masowo przez lata fałszywych negatywnych opiniach o Sklepie Gorsety-PL

prawda wyszła wreszcie na jaw - i nie ma już wątpliwości  - autorka  bloga Koseatra pisemnie przyznaje się do niszczenia firmy Gorsety-PL

PRAWDA O NEGATYWNYCH OPINIACH O GORSETY-PL

Po latach w obawie o konsekwencje prawne Blogerka Agnieszka J. znana jako Koseatra przysłała do naszego biura mailowe oświadczenie, gdzie  przyznaje się, że  publikowała fałszywe negatywne opinie o gorsety-pl  oraz rozpowszechniała  nieprawdziwe informacje na różnych innych portalach. Sama wymienia nawet klika portali gdzie zamieszczała nieprawdziwe treści. Niestety Pani Agnieszka jest w swoich działaniach nieprzewidywalna,  kłamie że nie wiedziała o konsekwencjach, potem przeprasza, swoje działania nazywa młodzieńczym błędem, prosi o ugodę a kilka dni później  kiedy ruch na stronie bloga spada, wzmaga swoje destrukcyjne działania ze zdwojoną siłą. Otrzymanego maila publikujemy w całości poniżej.

From: Agnieszka Juros <agnieszkajuros@gmail.com>
Sent: Wednesday, June 28, 2023 7:06 PM
To: kontakt@gorsety-pl.pl

 przedstawiam plan działań w celu zadośćuczynienia Pani Aleksandrze i sprostowania opinii na temat sklepu Gorsety-pl.pl:

  • Natychmiastowa zmiana ustawień widoczności bloga  http://koseatra.blogspot.com/ dla wyszukiwarek na niezezwalanie na wyszukiwanie bloga przez wyszukiwarki. (Jak wspominałam nie zarabiałam nigdy na blogu i nie zależy mi by się wyświetlał).

https://forum.gazeta.pl/forum/w,382,150351867,150351867,Potrzebne_opinie_o_sklepie_gorsety_pl_pl.html

https://www.facebook.com/groups/gorseciary

https://opiniak.com/opinie/gorsety-pl-pl,17

http://koseatra.blogspot.com/ 

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=832012

https://www.youtube.com/user/koseatra 

https://www.instagram.com/koseatra/ 

https://www.facebook.com/GorsetyPL/?locale=pl_PL

https://gorsety-pl.pl/

https://www.instagram.com/gorsety_pl

https://www.opineo.pl/opinie/gorsety-pl

https://www.youtube.com/@gorsety-pl8285

https://www.facebook.com/KoseatraCorsets

  • Całkowite i bezpowrotne usunięcie wszelkich grafik oraz materiałów w postach i komentarzach na temat sklepu Gorsety-pl.pl oraz właścicielki sklepu.

Jeśli Pani chce, zmienię ustawienia bloga by moje wszystkie posty były prywatne i niedostępne. Czy tak zrobić? 

Ponadto zobowiązuję się sporządzić stosowne oświadczenie z przeprosinami oraz zamieścić go dnia 19.07.2023 w następujących miejscach:

Zobowiązuję się bezterminowo nie publikować w sieci Internet wszelkich treści na temat Sklepu Gorsety-pl.pl oraz Pani Aleksandry ( własciel)
Co więcej informuję, iż całkowicie odstępuję od wszelkich roszczeń związanych z m.in. naruszeniem art. 116 ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994 r., poprzez rozpowszechnianie na stronie internetowej o domenie www.gorsety-pl.pl bez wymaganej zgody, utworów do których prawa autorskie posiadam oraz naruszenie art. 212 § 1 Kodeksu Karnego poprzez pisemne osobiste zniesławienie publiczne za pomocą środków masowego komunikowania - Internetu. Niniejszym w związku z paragrafem Art.79.1 Ustawy o Prawie Autorskim i P.P. odstępuję od roszczeń związanych z naruszaniem moich praw autorskich i osobistych w postaci rozpowszechniania przez Pani firmę zdjęć, które są mojego wyłącznego autorstwa, zaś firma rozpowszechniała je bez wymaganej prawem zgody autora.

Mam nadzieję, że spór  będzie zażegnany.

W odpowiedzi proszę wzajemnie o usunięcie wszelkich materiałów na mój temat, nie publikowanie w przyszłości i odstąpienie od drogi sądowej.

Naprawdę nie byłam świadoma, że sytuacja dalej ma negatywne skutki i szczerze Panią przepraszam. Domyślam się, że wszelkie niepowodzenia w sprzedaży były na mnie zrzucane z powodu artykułów na moim blogu. Od wielu lat nie pisałam ani nie publikowałam nic na temat Pani sklepu. Nie prowadzę już bloga. Mam nadzieję, że wybaczy mi Pani młodzieńcze błędy i przyjmie przeprosiny. Dopiero po rozmowie z Panią dowiedziałam się, że osoby dalej wyszukują na moim blogu negatywne informacje. Proszę wskazać co jeszcze mogę zrobić by nie zniechęcać Pani klientów?


Naiwnie odpisano, że ugoda jest możliwa pod warunkiem spełnienia kilku dodatkowych warunków, szczególnie zależało aby tymczasowo najlepiej wyłączyć bloga, po to aby algorytm Google " odkleił" go od firmy Gorsety-PL w wyszukiwarce. Pani Agnieszka po 2 tygodniach zorientowała się że przerwanie tego powiązania oznaczałoby automatycznie koniec widoczności bloga w Google na wysokich pozycjach i koniec klikalności na taką skalę, więc  w całej swojej nieprzewidywalności oczywiście już nie czuła się winna, ani niewinna. Przestała dzwonić, zerwała kontakt nie wypełniając warunków ugody, które sama od siebie proponowała. Usunęła tylko publikowane przez lata obrzydliwe pomówienia na temat właściciela Gorsety-PL.


DLACZEGO TYLE WPISÓW NA BLOGU KOSEATRY O GORSETY-PL

Pierwsze zmanipulowane wpisy i podjudzanie do hejtu Gorsety-PL zredagowała w 2013 roku - od tamtej pory Koseatra  czerpie korzyści zdobywając darmowy ruch na stronę Bloga od osób szukających opinii  o Gorsety-PL - Na blogu zastosowano typowe techniki klikbajtów-tzw." kręcimy aferę o znanej marce będą kliki" -  Takie technik zapewniają za darmo dobra pozycję w Google. Kolejny zabieg techniczny, który zastosowano na blogu Koseatra to wklejenie na stronę blogu  setki razy nazwy Gorsety-PL oraz wklejanie linków do sklepu. Ten zabieg gwarantuje, że algorytm Google powiązał  te strony i wyświetlał je zawsze obok siebie - Slep Gorsety-PL jest bardzo znany i wyświetla się bardzo wysoko w Google, a za nim za darmo blog Koseatra. Publikowanie wielu treści i opinii o gorsety-pl gwarantuje dużo wejść i większe korzyści, a negatywne treści jak wiadomo klikają się podwójnie.


Pani Agnieszka J. ( Koseatra ) nigdy nie kupiła w Gorsety-PL  żadnego gorsetu i  nigdy nie dostała żadnego gorsetu w gratisie. Branża gorseciarska jest bardzo wąską, nie ma zbyt wiele firm gorseciarskich, które mogą sponsorować tego bloga, więc Blogerka  przyjęła taktykę zdobycia  sponsorów za wszelką cenę i pokazała im swoją lojalność aktywnie niszcząc ich konkurencję.

Blogerka nie ma żadnych granic w manipulacji przekazem> Nie było problemem wypisywać negatywne opinie o gorsetach pewnej marki, którą sprzedawał wówczas sklep Gorsety-PL, w tym samym czasie jak tylko dostała gorset tej samej marki z innego źródła to w ramach współpracy natychmiast opublikowała pozytywne recenzje tego gorsetu i piękne zdjęcia . - włos się jeży. Takich akcji było już wiele. Kilka lat temu na Polskim rynku pokazała się firma,  która sprzedawała gorsety, działała na zasadzie  pośrednika w zakupie u producenta-nie mieli biura, magazynu, nie meili też towaru - firma działała pod nazwą Sklep Burleska zbierała zamówienia i  pieniądze na wybrane modele gorsetów popularnej wówczas w UK  Marki VG  i jak już uzbierała się większa ilość takich zamówień i wpłat zamawiała te gorsety u Producenta biorąc swoją prowizję jedynie za pośrednictwo. Gorsety-PL w tym czasie miało gorsety tej marki w swojej ofercie, było bardzo dużo towaru w magazynie ponad 3 tysiące szt. dostępnew sprzedaży od ręki.  Koseatra w zamian za gorset, powołując się na swój autorytet w dziedzinie gorsetów rozpowszechniała masowo w internecie  ( blog , grupy tematyczne o gorsetach,, FB, YouTube) nieprawdziwe informację, że Sklep Burleska sprzedaje prawdziwe gorsety marki VG, a firma Gorsety-PL sprzedaje podróbki, ukradła zdjęcia ale nie są to gorsety marki VG. Do takich praktyk zdolna jest  Blogerka- 


Firma Gorsety-PL nigdy nie posiadała w swojej ofercie żadnych produktów z Chin i nie planujemy współpracy z Chińskimi producentami.  Mamy swoja szwalnię w Indiach gdzie od 9 lat szyjemy i zamawiamy przepiękne tkaniny doskonałej jakości. Blogerka  Koseatra, powołując się na swój "autorytet "  zapewnia na swoim blogu oraz w grupach tematycznych, że  dotarła do "sprawdzonych informacji handlowych" i wie że firma Gorsety-PL kupuje towar z Chin, ba nawet zapewnia że dotarła do Chińskich producentów, którzy potwierdzali jej te informacje (  taka dziecinna wyobraźnia). 

Zanim skorzystasz z porad Koseatry i uznasz te treści za cenne i przydatne

weź pod uwagę, że mało kobiet szukających dobre gorsety ma sylwetkę autorki bloga ( XXS), wiele naszych klientek nie ma też 20 lat. 12 letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży gorsetów pokazuje nie rzadko, że to co  Koseatra   pokazuje za rzekome wady gorsetów, to u osób o większych rozmiarach niż XS- może być największa zaletą.  Blogerka po za zakupem kilku gorsetów na własne potrzeby nigdy nie pracowała z kobiecymi ciałami, nie ma pojęcia jak skroić gorset na ciało o większych gabarytach które ma fałdki tu i tam. Autorce bloga brakuje także wiedzy co dzieje się z gdy większa osoba założy gorset z ekstremalną redukcja talii i przerysowanymi biodrami. Ciało pod gorsetem przecież nie znika - zakładając taki  gorset z redukcją 20 cm i więcej  wszystko "wyleje się" góra albo dołem.

Nasze Klientki to poważne szanowne kobiety, czasem na bardzo wysokich stanowiskach, to odpowiedzialne matki które nie chcą wyglądać jakby uciekły z teatru ze sceny, albo przebrały się za postać z bajki, nie noszą tez gorsetów aby "mieć rwanie".

Było też telewizyjne gorsetowe wystąpienie blogerki, które można zobaczyć np. na Player.pl   

Sam temat programu w który zdecydowała się wystąpić Pani  Agnieszka J. znana jako Koseatra jest bardzo wymowny - no ale tego nie oceniamy- co kto lubi kliknij tytuł programu: 

 

Chcesz mieć branie? Ubierz gorset

 

 co myślisz gdy widzisz taki obraz i słyszymy wypowiedź blogerki: " ja się nie ściskam..." ?

Z programu telewizyjnego w którym Pani Agnieszka J. "promowała" gorsety dowiadujemy się, że traktuje gorsety jako erotyczne narzędzie służące do przyciągania  uwagi mężczyzn. Tu stajemy w opozycji. Misją naszej marki Gorsety-PL jest odczarować gorsety i pokazać je z innej strony, nadajemy gorsetom zupełnie inne wartości niż stosowanie ich jedynie jako gadżet erotyczny czy "wabik na facetów" 

 

 

..nosi gorsety ściśnięte na 52 cm

Czy chcecie robić sobie  krzywdę?

 

Samozwańczy specjaliści

Blog Koseatra promuje ściskanie ciała do granic wytrzymałości co widzimy i słyszymy w programie i na blogu z uciskiem na organy i promuje gorsety skrojone z bardzo mocną redukcją talii oraz ekstremalnym uciskiem organów, tak aby ciało wyglądało nienaturalnie w przerysowany sposób. Pani Agnieszka J. kreuje się na eksperta, nie jest to trudne gdyż mało jest w sieci informacji o bezpiecznym praktycznym gorsetowaniu. Całe doświadczenie opiera jedynie na swojej sylwetce oraz garderobie otrzymanej  od sponsorów.; Niestety w przypadku gorsetów te  porady nie są adekwatne dla osób o większych gabarytach, ani dla kobiet dojrzałych które ciało nie wygląda już jak u 20 latki. Odsyła zainteresowanych do sklepów  gdzie gorsety w większych rozmiarach nie są uszyte w odpowiedniej sztywności, grubości tkanin i konstrukcji. Osoba o większych gabarytach zakłada gorsety, które promuje Pani Agnieszka będzie robić sobie krzywdę, ciało będzie się "wylewało" nad i pod gorsetem. Promuje  sklepy gotyckie które mają w ofercie gorsety które sprawdzą się na szczupłych młodych dziewczynkach, jeśli zamówisz rozmiar L bądź większe to te gorsety są zbyt cienkie i zbyt miękkie, aby ujarzmić i wymodelować i podtrzymać dobrze te dodatkowe kg,  Dlatego w dziedzinie gorsetów mogą ludzie którzy pracują z gorsetami zawodowo,  bo zupełnie inne potrzeby ma kobieta, a inne młoda dziewczyna. te konstrukcje,  które będą dobre dla młodej  szczuplutkiej dziewczyny zupełnie się nie sprawdzą się na większych i starszych sylwetkach.

Firma Gorsety-PL jest przeciwnikiem skrajnego gorsetowania jakie promuje Koseatra.

W  ofercie Gorsety-PL znajdziecie jedynie gorsety bezpieczne, przystosowane do regularnego noszenia, projektowane z szeroko pojętym uwzględnieniem  większych wymiarów ciała i kobiecych potrzeb. 40 tysięcy Klientów pozwoliło nam do dobrze oceniać potrzeby kobiet w różnym wieku, w różnym rozmiarze i różnym wzroście. Po wielu latach robienia przymiarek zdecydowało, aby szyć własną markę, ulepszyć konstrukcje. Naszą firma na początku sprzedawała gorsety popularnej kiedyś w UK i USA marki Vintage Gothe,  po kilku latach robienia przymiarek w naszym showroomie w Warszawie zauważaliśmy że można tworzyć lepsze konstrukcje, doskonale poznaliśmy potrzeby kobiet więc odważnie powołaliśmy do życia własną markę Gorsety-PL

Rekomendujemy zachowanie rozwagi w poszukiwaniu porad u amatorów którzy nigdy nie zajmowali się ani produkcją ani sprzedażą gorsetów. Samo noszenie butów, nie robi z każdego eksperta od konstrukcji i produkcji butów.

To co Koseatra pokazuje za rzekome wady gorsetów - mogą być największa zaletą konstrukcji-  obrazy i treści bloga  obnażają, że blogerka poza swoim drobny, ciałem i swoją garderobą nigdy nie pracowała z kobiecymi ciałami, nie ma pojęcia o kobiecych sylwetkach powyżej rozmiaru XXS. Nie ma nawet wyobraźni co dzieje się ze skórą i ciałem gdy większa osoba założy promowane przez nią formy gorsetów z ekstremalną redukcja talii i przerysowanymi biodrami. Ciało pod gorsetem przecież nie znika - zakładając taki  gorset z redukcją 20 cm i więcej wszystko "wyjdzie" góra albo dołem a organy będą ściśnięte. Nasze Klientki to nierzadko poważne, szanowne kobiety, czasem na bardzo wysokich stanowiskach, to także odpowiedzialne matki które chcą pracować z ciałem a nie wyglądać jakby uciekły z teatralnej sceny, czy przebrały się za postać z bajki, i na pewno nie noszą tez gorsetów aby "mieć branie"

#opinie o gorsetach Gorsety-PL  # Recenzje gorsetów Gorsety-PL  # Opinie o sklepie Gorsety-pl # Gorsetypl opinie #gorsety-PL opinie #Sklep GORSETY-PL OPINIE i RECENZJE - KOSEATRA #gorsety opinie #gorstypl opnie #sklepgorsetyplopinie

#gorsety-plopinie #recenzje gorsety-pl #opinie o sklepie gorsety pl

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl