PYTANIA I ODPOWIEDZI
FORMULARZ ZWROTU

Czy macie sklep stacjonarny?

Nie mamy sklepu stacjonarnego. Zakupy można zrobić tylko online.

Czy mogę osobiście odebrać gorset?

Niestety nie ma takiej możliwości.

Czy mogę oddać gorset?

Tak, zgodnie z obowiązującym prawem, każdy produkt można zwrócić w ciągu 14 dni. Zapoznaj się z zasadami zwrotu, koniecznie kliknij TUTAJ 

Czy mogę zrobić zwrot paczkomatem?

Nie można zwracać towaru do Paczkomatu.

Czy mogę napisać formularz zwrotu/reklamacji odręcznie?

Tak, oczywiście. Wystarczy, że napisze oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna sprzedaży. Treść pisma musi zawierać Imię i Nazwisko osoby która złożyła zamówienie, numer zamówienia, wartość towaru, numer rachunku bankowego na który mamy zwrócić należności oraz koniecznie podpis.

Nie otrzymałam/otrzymałem odpowiedzi na przesłanego e-maila.

Na wszystkie otrzymane wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy biura obsługi klienta. Staramy się odpowiadać jak najszybciej to tylko możliwe. Jeśli jednak przez dłuższy czas nie otrzymałaś/otrzymałeś od nas odpowiedzi - skontaktuj się z nami telefonicznie. Prawdopodobnie Twój e-mail do nas nie dotarł.

Dlaczego rozmiary są w calach?

Tradycją jest, że rozmiary gorsetów podawane są w calach. Taką stosuje się niemal na całym świecie. Rozmiar oznacza minimalny obwód gorsetu w talii przy maksymalnym zaciśnięciu. Jeden cal= 2,54 cm Przykład 1: rozmiar 24 cale oznacza, że gorset zaciśnięty do maksimum będzie miał w talii 24 x 2,54 = 61 cm. Przykład 2: rozmiar 30 cali oznacza, że gorset zaciśnięty do maksimum będzie miał w talii 30 x 2,54 = 76 cm.  

Kiedy będę widziała pierwsze efekty?

To bardzo indywidualna kwestia, ale zazwyczaj nie wcześniej niż po 6-8 tygodniach regularnego noszenia. Bardzo ważne aby być systematycznym.

Ile czasu trzeba nosić gorset?

Aby trening talii miał przynieść efekty powinno to być nie mniej niż 3-4 godziny dziennie.

Czy można przyjść przymierzyć gorset?

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż internetową. 

Podoba mi się gorset, ale nie widzę na liście swojego rozmiaru?

Jeśli na liście dostępnych rozmiarów nie ma rozmiaru który potrzebujesz, to niestety nie można go już zamówić.

Jak mierzyć gorset?

Gorset jest pewnego rodzaju bielizną, dlatego należy mierzyć go na koszulkę. Jak zmierzyć sylwetkę opisaliśmy dla Waszej wygody na każdej karcie produktu.

Jak czyścić gorset?

Gorset można czyścić chemiczne, ale najpierw należy zapoznać się z instrukcją na jednej z metek wewnątrz gorsetu. Więcej na ten temat Tutaj

Kupiłam gorset. Mogę się zasznurować do końca- czy mam dobry rozmiar?

W takim przypadku rekomendujemy wymianę gorsetu na mniejszy rozmiar. Najlepiej gdy sznurowanie jest rozsunięte przynajmniej na 5 cm.

Czy będę w stanie sama zawiązać gorset?

Tak, oczywiście. Z każdym kolejnym razem będzie to jeszcze łatwiejsze. Na początek polecamy zapoznać się z filmikami instruktażowymi dostępnymi w serwisie www.youtube.com np. https://bit.ly/3adslgd

Co zrobić ze sznurem? 

Sznur można obwiązać w około talii lub wcisnąć go pod boczny panel. Wiele przykładów na różne metody znajdziecie w Internecie np. https://bit.ly/3gFueDI

Czy mogę założyć gorset pod obcisłą sukienkę?

Pod bardzo obcisłym ubraniem gorset może być widoczny, przy luźniejszych rzeczach może być widać tylko dolną, tylną krawędź na pupie. Sznurowanie i zapięcie zwykle są zupełnie niewidoczne, gdyż gorset tak mocno zbiera ciało na całej jego powierzchni że ubranie staje się pod biustem zawsze luźne.

Czy mogę kupić gorset pod suknię ślubną?

Tak, wiele naszych klientek korzysta z tego rozwiązania. Pamiętaj aby szczególnie zadbać o czystość białego gorsetu podczas przymiarki. Jeśli gorset zostanie ubrudzony nie będzie możliwości  jego zwrotu. 

Czy można zamówić spersonalizowany gorset na zamówienie?

Niestety, nie szyjemy gorsetów pod wymiar, Oferujemy tylko gotowe do założenia gorsety. W naszej ofercie znajdziesz aż 12 rozmiarów, dlatego  zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą gotową ofertą. Nie ważne ile masz lat, nie ważne jaki rozmiar nosisz na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zrobiłam zwrot kiedy dostanę pieniądze?

Zwroty rozliczane są w ciągu 14 dni.

Jestem w ciąży kiedy będę mogła nosić gorset po porodzie?

Nie wcześniej niż po okresie połogu.

Czy wysyłacie paczki za granicę?

Tak, wysyłamy paczki na terenie Unii Europejskiej, ale tylko po wcześniejszej przedpłacie.

Czy można wypożyczyć gorset do sesji?

Niestety, nie wypożyczamy gorsetów.

Czy można wymienić sznurek na tasiemkę?

Tak, bez problemu można wymienić samodzielnie sznurek na 7 metrową tasiemkę. Tasiemkę lub nowy sznur kupisz w każdej pasmanterii (szerokość tasiemki min.1 cm). Więcej informacji jak wpleść do gorsetu nowy sznur czy tasiemkę znajdziesz Tutaj

Czy gorsety mają gwarancję?

Tak, wszystkie gorsety mają gwarancję 2 lata. 

do góry
Sklep internetowy Shoper Premium